Dokładnie 3 lata temu wpadliśmy na pomysł założenia fanowskiej strony o Clarksonie, Hammondzie i Mayu. Od samego początku miał być to portal dla fanów od fanów, bez żadnych nowinek, tylko informacje o odcinkach.

W styczniu 2015 roku nazywaliśmy się Top Gear – Poland News i jak sama nazwa wskazuje, pisaliśmy wyłącznie o Top Gear, gdzie nasza ulubiona trójka prowadzących miała stanowisko.
Nie trwało to długo… Parę miesięcy po założeniu strony, okazało się, że Clarkson został wyrzucony i Top Gear nie powróci już w dawnej formie.
Mieliśmy małą zagwozdkę, “co dalej?”…

W połowie 2016 roku poznaliśmy nazwę nowego programu – The Grand Tour.
W tedy pojawił się problem, czy zmiana nazwy na The Grand Tour – Poland News okaże się strzałem w dziesiątkę czy też nie.
Udało się! Fanom się to spodobało, więc postanowiliśmy założyć stronę internetową GrandTourPolska.com.pl. Mały portal o nowinkach ze świata The Grand Tour. Również się udało.

Ewolucja logo

 

Które najbardziej Wam się podobało? 😀

Przed premierą 1 sezonu programu w październiku 2016 roku skróciliśmy nazwę strony na bardziej chwytliwą i światową – The Grand Tour News.
Tak jak to się rozkręciło pod koniec 2016 roku, tak nadal trwamy i jesteśmy z Wami jak i z Clarksonem, Hammondem i Mayem!
Oby jak najdłużej…

Dziękujemy!
Ekipa The Grand Tour News

Kontakt z nami!

%d bloggers like this: