LOGOWANIE/REJESTRACJA

Dokładnie rok temu… BigStig w Warszawie!

Przez: jachu98
10891524_398273087007583_6112260548403600075_n

#BigStig w Warszawie, fot. BBC Brit

Dokładnie rok temu powstała Nasza strona na facebooku TopGear – Poland News. Zobaczcie co skłoniło mnie do stworzenia tego fan page. 😉

Powodem stworzenia TopGear – Poland News był przyjazd #BigStiga do Polski w celu zareklamowania nowego kanału – BBC Brit (dawniej BBC Knowledge).

#BigStig podróż rozpoczął w siedzibie TopGear w Wielkiej Brytanii, następnie przejeżdżał przez Amsterdam, aby pojechać do Berlina.

 

Po wizycie w Berlinie, autostradą A2, udał się do Poznania i zagościł przed Międzynarodowymi Targami Poznańskimi. Odbył on tam kilkugodzinną przerwę przed długą podróżą do Warszawy.

Ostatnim przystankiem była Warszawa, w której oficjalnie zaprezentowano kanał BBC Brit.

Oczywiście, gościem specjalnym był Stig, który uruchomił kanał BBC Brit w Polsce.

Cała ta reklama BBC Birt, był również reklamą nowego, 21 sezonu TopGear, którego premiera miejsce miała w lutym 2015 roku, a niestety zakończyła się wcześniej niż zaplanowano…

 

Podziel się! Udostępnij!

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

Jesteśmy z zamiłowania fanami motoryzacji oraz nowego show Clarksona, Hammonda i Maya - The Grand Tour. Na początku prowadziliśmy stronę fanowską o "Top Gear", ale po tym jak główni prowadzący odeszli, zmieniliśmy główną tematykę o nowym programie. Aktualnie prowadzimy serwis internetowy - "GrandTourPolska.com.pl" oraz stronę fanowską na Facebook'u - "The Grand Tour News PL"

Partnerzy

Powrót do Gory