Już za mniej niż miesiąc odbędzie się premiera nowego show Clarksona, Hammonda i Maya – The Grand Tour. Premiera odbędzie się wyłącznie na platformie Amazon Prime.

Zobaczcie, jak będzie można obejrzeć show.

Aktualnie Amazon Prime dostępny jest w paru krajach w europie, tj. Wielka Brytania, Niemcy, Austria, USA, oraz Japonia więc legalnie będą mogli mieszkańcy tych państw, gdzie Amazon Prime się znajduję.

Jest parę sposobów na oglądanie programu w naszym kraju.

#1 Przeprowadzić się do UK…

…a tak na serio to są to (jak na razie) nie legalne sposoby, gdyż Amazon nie planuje wprowadzenie platformy VOD do Polski.

Zacznijmy od początku – Amazon Prime to platforma VOD, która działa na takiej samej zasadzie jak Netflix czy HBO Go. Nie są one za darmo, więc co miesiąc trzeba je opłacać.

Cena wykupienia takiego dostępu kosztuje 8 funtów lub jak kto woli 8,99 dolarów w Ameryce.

#2 Zmiana adresu IP poprzez sieć VPN…

, na adres amerykański lub brytyjski, gdyż Amazon Prime wykrywa miejsce, w którym się znajdujesz poprzez IP. Jak wiadomo będzie to tylko działało na terytoriach tych państw, w których znajduje się platforma.

Następnie należy wykupić subskrypcję do usługi. Usługi zmieniające IP są dostępne na komputery stacjonarne, a także na urządzenia mobilne.

Cena VPN to kwota około 30-40 zł.

#3 The Grand Tour może pojawi się w telewizji…

, ale o tym pisaliśmy już w poprzednim artykule.