LOGOWANIE/REJESTRACJA

James May kończy dzisiaj 55 lat!

Przez: jachu98

Kapitan Snuja obchodzi dzisiaj swoje 55 urodziny! Sto lat Panie Kapitanie!

James May urodził się 16 stycznia 1963 roku w Bristolu. Uczył się uczył się w Comprehensive School (teraz Oakwood Technology College) w Rotheram i Lancester University na kierunku muzycznym.

Pisał artykuły do czasopism „England Made Me”, „Autocar Magazine”, jak również do kilku innych publikacji.

Napisał książkę May on Motors, która jest zbiorem artykułów z magazynów „Daily Telegraph (Motoring section)”, „Scotland on Sunday”, „Car” i „Top Gear”. W maju 2007 została wydana kolejna książka o tym samym charakterze – Notes from the Hard Shoulder.

 

Do ekipy Top Gear dołączył w 2 sezonie, zastępując Jasona Dawe. Aktualnie jest współprowadzącym The Grand Tour, który ciesz się bardzo dużą popularnością.

May znany jest z kończenia prawie wszystkich konkurencji rozgrywanych między prezenterami The Grand Tour na ostatnim miejscu, co dało mu przydomek Kapitan Snuja wśród fanów i pozostałych prezenterów.

Sto lat Panie Kapitanie! 😀

Podziel się! Udostępnij!

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

Jesteśmy z zamiłowania fanami motoryzacji oraz nowego show Clarksona, Hammonda i Maya - The Grand Tour. Na początku prowadziliśmy stronę fanowską o "Top Gear", ale po tym jak główni prowadzący odeszli, zmieniliśmy główną tematykę o nowym programie. Aktualnie prowadzimy serwis internetowy - "GrandTourPolska.com.pl" oraz stronę fanowską na Facebook'u - "The Grand Tour News PL"

Partnerzy

Powrót do Gory