LOGOWANIE/REJESTRACJA

Nie będzie 4 sezonu The Grand Tour?!

Przez: jachu98

Amazon chce ZREZYGNOWAĆ z The Grand Tour, po tym jak Jeremy Clarkson zajmie się innym projektem – Who Wants To Be A Millionaire!

Wszystko na to wskazuję, że Amazon chce zakończyć swój flagowy program, którym jest The Grand Tour, na 3 sezonie! Brytyjska platforma włożyła w całe 3 sezony (premiera 3 sezonu pod koniec 2018 roku) ogromną sumę 100 milionów funtów!

Amazon nie zaoferował Clarksonowi nagrań czwartej serii, dlatego ten znalazł już nową pracę jako prowadzący brytyjską wersję Milionerów.

 

Źródła mówią, że współprezenterzy programu – Richard Hammond oraz James May – oraz cała ekipa The Grand Tour – mogą również poszukiwać nowej pracy, gdy latem skończą się nagrania do 3 serii.

“Nic nie wskazuje na to, że zrobią jeszcze kolejne sezonu The Grand Tour. Nikt niczego nie podpisał, a pracownicy zastanawiają się, dokąd pójdą, gdy zakończą się nagrania.”

Producent The Grand Tour, Andy Wilman powiedział: “W tej chwili koncentrujemy się na trzeciej serii.” Clarkson odmówił komentarza.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Źródło: www.dailymail.co.uk

Podziel się! Udostępnij!

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

Jesteśmy z zamiłowania fanami motoryzacji oraz nowego show Clarksona, Hammonda i Maya - The Grand Tour. Na początku prowadziliśmy stronę fanowską o "Top Gear", ale po tym jak główni prowadzący odeszli, zmieniliśmy główną tematykę o nowym programie. Aktualnie prowadzimy serwis internetowy - "GrandTourPolska.com.pl" oraz stronę fanowską na Facebook'u - "The Grand Tour News PL"

Partnerzy

Powrót do Gory