LOGOWANIE/REJESTRACJA

Nowy kierowca The Grand Tour! Poznajcie Abbie Eaton!

Przez: jachu98

Podczas 2 odcinka, 2 sezonu The Grand Tour poznaliśmy nowego kierowcę The Grand Tour. Poznajcie Abbie Eaton!

“Potrzebowaliśmy nowego kierowcy. Dlatego spędziliśmy ostatnie dziewięć miesięcy sprawdzając każdego, o kim tylko pomyśleliśmy. Kierowców F1, rajdowych, testowych, kaskaderów, aż znaleźliśmy najszybszego z nich. Oto i ona!”

W taki sposób Jeremy Clarkson zaprezentował nam nowego kierowcę The Grand Tour jakim została Abbie Eaton.

 

Kim jest Abbie?

Abbie Eaton to 25 letnia brytyjka, która uznawana jest za najbardziej utytułowaną kobietą w wyścigach w historii Zjednoczonego Królestwa.

Zaczęła się ścigać, kiedy miała 17 lat. Od tego czasu wygrała 25 wyścigów, a w 2014 roku była mistrzynią w zawodach Mazda MX5 Supercup. W tegorocznych zawodach Blancpin Endurance Series zwyciężyła za kierownicą Ferrari 488 GT3 i jako pierwsza kobieta w historii tych zawodów stanęła na podium.

Lista czasowa samochodów na Eboladrome! Zobacz przejazdy Abbie!

 

Źródło: thesun.co.uk
Cytat: The Grand Tour S02E02
Zdjęcia:
google.com

Podziel się! Udostępnij!

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

Jesteśmy z zamiłowania fanami motoryzacji oraz nowego show Clarksona, Hammonda i Maya - The Grand Tour. Na początku prowadziliśmy stronę fanowską o "Top Gear", ale po tym jak główni prowadzący odeszli, zmieniliśmy główną tematykę o nowym programie. Aktualnie prowadzimy serwis internetowy - "GrandTourPolska.com.pl" oraz stronę fanowską na Facebook'u - "The Grand Tour News PL"

Partnerzy

Powrót do Gory