Brakuje Wam The Grand Tour? Mamy dla Was dobre wieści! Specjalny odcinek w Kolumbii zobaczymy w połowie 2018 roku!

The Grand Tour Kolumbia Special będzie drugim odcinkiem specjalnym motoryzacyjnych z udziałem Clarksona, Hammonda i Maya.

Początkowo odcinek miał zostać nagrany w październiku 2017 roku, ale ze względu na zapalenie płuc Clarksona, nagrania zostały przesunięte na styczeń 2018 roku.

Ze względu na późne kręcenie tego odcinka, nie pojawił się on w drugiej serii The Grand Tour. Clarkson ujawnił w wywiadzie dla Entertainment Weekly, że prawdopodobnie pojawi się w połowie 2018 roku jako samodzielny odcinek. Wyprawa do Kolumbii została również potwierdzona przez New York Post.

Streszczenie odcinka nie jest znane. Co więcej, nie zostało potwierdzone, czy odcinek będzie podzielone na dwie części, takie jak Namibia Special.

Będzie to pierwszy odcinek The Grand Tour, który zostanie sfilmowany w Ameryce Południowej. Po raz pierwszy Clarkson, Hammond i May kręcili tam razem odcinek specjalny w Patagonii, który mogliśmy zobaczyć w Top Gear.

Produkcja rozpoczęła się 24 stycznia 2018 roku w Kartagenie. Prezenterów widziano w trzech off-roaderach. Clarksona w Jeepie Wrangler, Hammonda w Chevrolecie Silverado i Maya w Fiacie Panda 4×4.