LOGOWANIE/REJESTRACJA

Richard Hammond ambasadorem Warsaw Motor Show!

Przez: jachu98

Legenda dziennikarstwa motoryzacyjnego, Richard Hammond został ambasadorem tegorocznej edycji Warsaw Motor Show!

Tego człowieka fanom motoryzacji przedstawiać nie trzeba – Richard Hammond, to prawdziwa legenda dziennikarstwa motoryzacyjnego i jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy światowej telewizji. Brytyjski dziennikarz i ekspert od wielu lat w swoich programach pokazuje i testuje nowinki świata motoryzacji, podejmując się przy tym często niebezpiecznych i kontrowersyjnych zadań. Już niedługo polscy fani Richarda Hammonda będą mogli spotkać go w Warszawie podczas Warsaw Motor Show 2018!

DOŁĄCZ DO WYDARZENIE NA FB I SPOTKAJ SIĘ Z RICHARDEM HAMMONDEM! ➡️ TUTAJ!

Richard Hammond uświetni liczne premiery samochodowe, które odbędą się podczas targów. Gwiazdor będzie gościem czwartej edycji Warsaw Motor Show – Największych Targów Samochodowych w Europie Środkowo-Wschodniej, które odbędą się w dniach 15-18 listopada. Podczas wizyty na targach opowie o swojej pracy, a równocześnie wielkiej pasji do motoryzacji. Hammond uświetni też targowe premiery pojazdów, które –jak co roku – będą jedną z największych atrakcji wydarzenia. Spotkanie z Richardem Hammondem w specjalnie przygotowanej strefie fana będzie też świetną okazją dla łowców zdjęć i autografów.

KUP BILET JUŻ OD 15 ZŁOTYCH! ➡️ https://bit.ly/2HHur7W

 

Zdjęcie w nagłówku oraz artykuł: facebook.com/warsawmotorshow

Podziel się! Udostępnij!

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

Jesteśmy z zamiłowania fanami motoryzacji oraz nowego show Clarksona, Hammonda i Maya - The Grand Tour. Na początku prowadziliśmy stronę fanowską o "Top Gear", ale po tym jak główni prowadzący odeszli, zmieniliśmy główną tematykę o nowym programie. Aktualnie prowadzimy serwis internetowy - "GrandTourPolska.com.pl" oraz stronę fanowską na Facebook'u - "The Grand Tour News PL"

Partnerzy

Powrót do Gory