To już pewne! Amazon Prime Video w nadchodzącym, 2018 roku, wprowadzi do usługi Prime Video polskie napisy/lektora do The Grand Tour!

Amazon planuje szerze wejście do polski z usługą VOD, która będzie się nazywała Prime Video. Spowoduje to dodanie do własnych produkcji polskich napisów i polskiego lektora. Taką zmianę również czeka długo wyczekiwany The Grand Tour.

W tym momencie w usłudze Prime Video są dostępne produkcje firm trzecich, do których Amazon wykupił licencję. Są to filmy i seriale, które można oglądać już po polsku.

Tłumaczenie oryginalnych produkcji Amazona jest w toku. Aktualnie jedyny, oryginalny serial przetłumaczony na język polski to American Gods, gdzie są dostępne napisy.

Wielki produkcje,  tj. The Grand Tour, otrzymają polskie tłumaczenie w pierwszej kolejności, które pojawią się w 2018 roku.

 

Aby, korzystać z usługi Prime Video, należy zalogować się/zarejestrować się na stronie PrimeVideo.com. Następnie trzeba dodać swoją kartę, z której będą pobierane opłaty z korzystanie z platformy.

Pierwsze 7 dni dla nowych użytkowników jest za darmo, a po upływie tego czasu, usługa będzie kosztowała 2,99 Euro (ok. 13 zł), a po upływie pół roku 5,99 Euro (ok. 25,50zł).