LOGOWANIE/REJESTRACJA

The Grand Tour S02E08 – Wybuchy z przeszłości! [OGLĄDAJ ONLINE]

Przez: jachu98

Jakie samochody w premierowym, 8 odcinku, 2 sezonu The Grand Tour?

Jeremy Clarkson i Richard Hammond odwiedzą stare lokalizacje europejskich sportów motorowych, wykorzystując parę odrodzonych samochodów sportowych z lat 50., skrupulatnie przebudowanych przez ich producentów na oryginalne projekty.

Clarkson w Astonie Martinie DB4 GT oraz Hammond w Jaguarze XKSS rozpoczną przygodę na ulicznym torze w Pau we Francji. Ich zabawa zostanie przerwana przez Jamesa Maya, które pojawi się w nowoczesnej Hondzie Civic Type R.

Jeremy zajmie się dokończeniem testu Forda GT, którego po raz pierwszy można było zobaczyć w 2 odcinku, 2 sezonu.

W Celebrity Face Off poszukają najszybszego perkusistę na świecie, z zespołu zaczynającego się na P. Stewart Copeland z The Police będzie konkurował z Nickiem Masonem z Pink Floyd.

Odcinek w Prime Video: oglądaj już od 26.01.2018! | Napisy (z korektą): pobierz | Odcinek 8 w playerze: oglądaj

Zdjęcia z odcinka:

 

Oglądaj w Amazon Prime Video!

Spis odcinków: 2 sezon

Podziel się! Udostępnij!

419 Comments

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

Jesteśmy z zamiłowania fanami motoryzacji oraz nowego show Clarksona, Hammonda i Maya - The Grand Tour. Na początku prowadziliśmy stronę fanowską o "Top Gear", ale po tym jak główni prowadzący odeszli, zmieniliśmy główną tematykę o nowym programie. Aktualnie prowadzimy serwis internetowy - "GrandTourPolska.com.pl" oraz stronę fanowską na Facebook'u - "The Grand Tour News PL"

Partnerzy

Powrót do Gory