LOGOWANIE/REJESTRACJA

The Grand Tour S02E11 – Mozambik Special [OGLĄDAJ ONLINE]

Przez: jachu98

Najnowszy odcinek, tym razem odcinek specjalny w Mozambik! Co zobaczymy 11 odcinku?

Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May biorą na siebie odpowiedzialność za próbę zakończenia głodu na świecie poprzez niesamowitą podróż przez Mozambik.

Prowadzący zauważają, że ludzie w przybrzeżnych regionach tego kraju dobrze odżywiają się obfitymi dostawami ryb z oceanu, podczas gdy ci we wnętrzu kraju żyją na krawędzi głodu.

Ich rozwiązaniem jest znalezienie sposobu transportu ryb w głąb lądu, a jak można się domyślać, nie mogą dojść do porozumienia w sprawie najlepszej metody.

Clarkson w pick-upie Nissana, May w starym Mercedesie 200T i Hammond na nowym motocyklu TVS Star. Trójka prowadzących wymyśli różne sposoby transportu żywności i wyruszą w epicką, wymagającą i niezwykłą podróż, by ratować świat .

Odcinek w Prime Video: oglądaj już od 16.02.2018! | Napisy: pobierz | Odcinek specjalny w playerze: zobacz

Zdjęcia z odcinka:

 

Oglądaj w Amazon Prime Video!

Spis odcinków: 2 sezon

Podziel się! Udostępnij!

419 Comments

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

Jesteśmy z zamiłowania fanami motoryzacji oraz nowego show Clarksona, Hammonda i Maya - The Grand Tour. Na początku prowadziliśmy stronę fanowską o "Top Gear", ale po tym jak główni prowadzący odeszli, zmieniliśmy główną tematykę o nowym programie. Aktualnie prowadzimy serwis internetowy - "GrandTourPolska.com.pl" oraz stronę fanowską na Facebook'u - "The Grand Tour News PL"

Partnerzy

Powrót do Gory