Fot. Kamil Piklikiewicz / East News/Dzień Dobry TVN
Fot. Kamil Piklikiewicz / East News/Dzień Dobry TVN

Wielki wyścig TopGear zakończony! Na starcie stanęli: Filip Chajzer, Make life harder, Ewa Chodakowska oraz Ewelina Szablewska! Kto wygrał? Przekonajcie się sami!

Filip Chajzer startował na rowerze pół elektrycznym, Make lifer harder jechali porsche 911 cabrio, Ewa Chodakowska “podróżowała” autobusem E2, a Ewelina Szablewska na własnych nogach. Linia startu mieściła się na Warszawskim Wilanowie, a meta na ul. Hożej, przed studiem Dzień Dobry TVN.

Pierwszy na mecie zjawił się Filip Chajzer. Po niecałych 2 minutach pojawili się chłopaki z Make life harder w Porsche 911 Cabrio (na pewno przez światła 😉 ). Trzecią na linii mety była Ewa Chodakowska, a po nie całej godzinie, na metę dobiegła Ewelina Szabelska.

 

Jak dla mnie, inicjatywa całego wyścigu była dobra, tylko dlaczego organizatorzy wpadli na pomysł organizacji tego wydarzenia dopiero po tym jak zwolnili Clarksona ze starego, poczciwego TopGear, a nie wtedy gdy program cieszył się bardzo dobrą oglądalnością? Zapewne jest to spowodowane tym, że producenci TopGear z Evansem, chcą zachęcić tym do oglądania odmienionej wersji tego show. Czy to się uda? Zobaczymy już w Maju.

 

Poszczególne miejsca i czasy:

  1. Filip Chajzer (rower) 00:24:32
  2. Make life harder (porsche 911 cabrio) 00:26:42
  3. Ewa Chodakowska (komunikacja miejska) 00:42:18
  4. Ewelina Szabelska (bieg) 00:52:07

 

Podsumowanie całego wyścigu:

 

Poszczególne etapy wyścigu:

Właścicielem filmów jest TVN S.A,a pochodzą one ze strony dziendobry.tvn.pl

Komentarze

Kontakt z nami!

%d bloggers like this: