LOGOWANIE/REJESTRACJA

Za nami 84 rajd Monte Carlo

Przez: jachu98

794158Plaquerouge2016rallyemontecarloancelle

Za nami 84 rajd Monte Carlo, jak zawsze nie zabrakło na nim emocji, zapraszamy na krótkie podsumowanie pierwszej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata.

@World

Tegoroczny rajd składał się z 16 odcinków specjalnych. Pierwszy odcinek tradycyjnie rozegrano wieczorem, a jego długość wynosiła 21.25 km po wąskim oblodzonym miejscami asfalcie w Francuskich górach. Odcinek wygrał Sebastian Ogier aktualny mistrz świata WRC z przewagą 4.1 s. nad drugim Krisem Meekem. Robert Kubica zajął dobre 8 miejsce, ze strata 22 s. do lidera.

Niestety pech chciał że drugiego dnia rajdu, na trzecim odcinku specjalnym z Crops do La Salle En Beaumont polak najechał na śliski fragment odcinka i wjechał do rowu i nie ukończył etapu co wiązało się z końcem wyścigu dla Roberta. Tym czasem mistrz pokazał klase wygrał 8 z 16 etapów rajdu i wygrał z przewagą prawie dwóch minut nad drugim Andreasem Mikelsenem

@World

@World

Podziel się! Udostępnij!

Dodaj komentarz

Kim jesteśmy?

Jesteśmy z zamiłowania fanami motoryzacji oraz nowego show Clarksona, Hammonda i Maya - The Grand Tour. Na początku prowadziliśmy stronę fanowską o "Top Gear", ale po tym jak główni prowadzący odeszli, zmieniliśmy główną tematykę o nowym programie. Aktualnie prowadzimy serwis internetowy - "GrandTourPolska.com.pl" oraz stronę fanowską na Facebook'u - "The Grand Tour News PL"

Partnerzy

Powrót do Gory